Boyut Güvenlik Teknolojileri, ihtiyacınız olan x ray cihazları nı en uygun fiyata sunmaktadır. Güvenilir kaliteli ve en uygun fiyat politikası ile x ray cihazı temin edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan iki marka; Guard Spirit ve Türkiye’de ilk ve tek olan 3 boyutlu x ray cihazı Voti’yi bulabilirsiniz. Tüm x ray cihazları hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız. https://www.xraycihazlari.com/

X ray cihazlarının genel prensibi kurumların girişlerinde güvenliği sağlamak için kullanılan büyük cihazlardır. Askeri alan, havaalanı, cezaevleri, devlet kurumları ve büyük alışveriş merkezlerinde genel olarak kullanılmaktadır. Bu sayılan kurumlarla kısıtlı kalmayıp geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Bu noktada uzmanlarımız devreye girip kurum için en uygun x ray cihazını size sunmaktadır.

Uzman ekibimiz size iki alternatif sunmaktadır. Birinci alternatif 2 boyutlu x ray cihazı Guard Spirit, ikinci alternatif ise 3 boyutlu x ray cihazı voti. Bu x ray cihazları arasında seçim yaparken temel ayırımları göz önünde bulundurmanız gerekir. Voti x ray cihazları ile valizlerin sert köşelerine konulabilecek bir kesici aleti çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Günümüzde global güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için voti, en farklı teknoloji taleplerini ve gereksimlerini karşılayabilen tarama çözümlerini geliştirmiştir. İster posta ve küçük paketler, ister daha büyük bagaj kargo ve navlunlar olsun cihazlarımız voti x ray cihazları ile daha net, daha ayrıntılı 3 boyutlu görüntü sunmaktadır.

Voti 3D perspektif teknoloji ile ayrıntıları yakalayın. Güvenlikte farklı bir boyut oluşturun.

  • Posta ve paket tipi tarama
  • Peket ve bagaj tipi tarama
  • Bagaj ve navlun tipi tarama
  • Kargo tipi tarama
  • Mobil tip tarama

5 başlıktan sıralanabilir. İhtiyacınız olan en doğru x ray cihazını tercih etmelisiniz. Tanıtım videosunu izleyerek detayların nasıl yakalandığını görebilirsiniz.