X Ray Cihazları Servis

Boyut Güvenlik Teknolojileri 17 yıllık sektör tecrübesi, Türkiye geneline yayılmış bayi ağı ve ithalatçı distribütör firma özelliği ile lider firma konumundadır. Türkiye’nin tüm noktalarına güvenlik sistemleri ürünlerini ulaştıran altyapıya sahip olan firmamız X Ray Cihazlı servis konusunda da sektörün en önde gelen firmalarından dır.

X Ray cihazlarınız hangi marka ve model olursa olsun teknik ekibimizden servis desteği alabilirsiniz. X ray cihazları yedek parça, bakım ve montaj işlemlerinde uzman kadrolarla hizmet vermekte olan Boyut Güvenlik teknolojileri aynı zamanda Guard Spirit marka X Ray cihazlarının Türkiye’deki tek distribütörüdür.

X Ray cihazları servis konusunda iletişim bölümünden teknik personellerimizle görüşebilir ve servis konusunda destek alabilirsiniz.

X ray cihazları bakımı için alttaki içeriği okumanızı tavsiye ederiz.

X ray cihazların bakımları neden önemli olduğu konusuna gelince, insan yoğunluğunun çok olduğu yerde x ray cihazlarından tam verim almak için bakımına önem vermek gerekiyor. Bakımı uzmanlarına bırakmak her zaman avantajlıdır. Bu avantajlar, zamandan tasarruf olurken maddi açıdan da katkı sağlamış olur.

X ray cihazlarını sağlıklı ve uzun ömürlü çalıştırmak için uzmanında tam donanımlı eğitim alırken periyodik bakımlarını zamanlarında yapmak gerekiyor. Böylelikle cihazın hem ömrünü uzatmış olur hemde tam verimde alırsınız.

X ray bakımında uzman ekibimiz garantili yedek parça hizmetiyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

AŞAĞIDA SIRALAYACAĞIMIZ ARIZALARDA UZMAN EKİMİZLE HEMEN İLETİŞİME GEÇMENİZ GEREKMEKTEDİR.

  • X ray cihazında x ışını göstergesini kontrol edin çalışamaması durumunda servise başvurun.
  • X ray cihazların görünen donanımlarını kontrol edin. Çalışmayan donanım varsa servis ile iletişime geçebilirsiniz.
  • X ray cihazında yazılımsal bir sorunla karşılaşırsanız mutlaka uzman ekibimizle iletişim geçmelisiniz.
  • X ray cihazı tarama yapmayacağı zaman durdurmanızı tavsiye ediriyoruz. Çünkü bant ne kadar dönerse x ray cihazının ömrü o kadar azalmış olur.
  • X ray cihazının giriş çıkışında bulunan kurşun alaşımlı perdelerde her hangi bir sorun varsa değiştirilmelidir.
  • X ray cihazının motoru kontrol edilmelidir. Herhangi bir sorunla (yağ sızıntısı) olursa motora ve elektrik aksanına zarar verebilir veya bagajlara zarar verebilir.
  • X ray cihazlarında elektrikten kaynaklı sorunların önüne geçebilmek için UPS hattından beslenmesi daha sağlıklı çalışmasına imkan tanıyacaktır.
  • X ışınların değeri kontrol edilmelidir. Bu kontroller ve ayarlar uzman ekiplerce kontrol edilip düzenlenmesi gerekmektedir.

Unutulmamalıdır ki x ray cihazları uzmanlık isteyen bir durumdur, arıza durumunda yetkisiz kişilerce yapılacak müdahalelerde cihazın daha sorun çıkarmasına neden olabilir. X ray cihazları için periyodik servislerine özen göstermelisiniz.