X Ray Cihazı Kiralama

Boyut Güvenlik teknolojleri bünyesinde ve distribütörlüğünde bulunan x ray cihazlarını satın alabileceğiniz gibi dilerseniz süre sınırı olmaksızın kiralayabilirsiniz. X Ray cihazı kiralama hizmetlerimiz tüm Türkiye genelinde olup her noktaya ürün gönderimimiz bulunmaktadır.

x ray cihazı kiralama

 

X-Ray cihazı kiralamaları satın almaya göre daha ekonomik olduğundan son zamanlarda kimi firmalar tarafından proje bazlı karalanmaktadır. Bunun yanı sıra konser organizasyonları, önemli toplantılar, konserler ve gösteriler gibi kısacası güvenliğe ihtiyaç duyulan her alan için kiralama yapabilirsiniz. Nakliye montaj firmamız tarafından yapılmakta olup gerekli tüm kullanım talimatları tarafınıza verilmektedir.

X Ray cihazı Kiralama Ücretleri

X Ray kiralama ücretleri, kiralama süresine ve cihazın model özelliklerine göre değişmektedir. Projenize en uygun x-ray cihazı ve fiyatlarını belirtmemiz için bize iletişim sayfamızdan ulaşınız.

Adana Samsun Makina X Ray Kiralama , Adana Samsun Makina A.Ş açılışında X-Ray cihazları Kiralama Hizmeti firmamız Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır.

 

 

Adana Enerji SA X Ray Kiralama Adana Tufanbeyli Enerji SA Açılışında X Ray kiralama hizmeti firmamız Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından verilmiştir.