X-Ray bagaj arama

Güvenlik önlemlerinin artırmak gerektiğinde ilk akla gelen ürün grupları için X-ray bagaj arama sistemleri yer almaktadır. Önemli ölçüde güvenlik katkısı veren Bagaj arama cihazları pratik kullanımları, duyarlı sistemleri ile patlayıcı, kesici ve ateşli silahların tespitinde çok önemli görev üstlenmektedir.

X Ray Bagaj arama Sistemleri Kullanım Alanları

X-ray bagaj arama sistemleri Havaalanları, Alışveriş merkezleri, Üniversiteler, Limanlar, Gümrük girişleri, Şirket Binaları, Kaymakamlık binaları, Askeri tesisler, Kamu binalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bunların dışında ihtiyaç durumuna göre tüm noktalara kurulabilmektedir.

X Ray Bagaj arama cihazları kullanılacak alana göre boyutları, ebatları değişmektedir. İnsan sirkülasyon durumuna göre de cihaz tercihi yapılabilmektedir. Cihazların satın alım işlemi yapılmadan önce teknik personelimiz tarafından istenilirse ücretsiz keşif desteği verilmektedir. Projenize en uygun x ray cihazı tespit keşfi için iletişim bölümünden teknik personelimize ulaşabilirsiniz.

X Ray Bagaj arama Kullanımı

X Ray Bagaj arama sistemleri kullanımı yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi kullanımı gayet pratiktir. Cihaz alımlarınızda personelinizin kısa bir eğitime tabi tutulup tam randımanlı bir şekilde cihazlara hakim olabileceklerdir.

Cihazlarımız şuanda Dünya genelinde birçok ülkede çok önemli noktalarda kullanılmaktadır. Cihazlarımız tüm üretim izinlerine sahip ve kalite belgeli cihazlardır. Ülkemizde de Askeri tesisler, Bakanlıklar, Kaymakamlık Binaları, Konsolosluklar, Belediye binaları, Alışveriş merkezleri, Üniversiteler gibi daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Referanslar bölümünde cihazlarımızı kullanan markaların logolarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm illerine satışı yapılan cihazlarımız aynı zamanda kiralama hizmeti ile de sahip olabilirsiniz. Türkiye’de bir çok organizasyonda kullanılan cihazlarımızı dilerseniz günlük yada organizasyon süresince kiralayabilirsiniz. X-ray bagaj arama kiralama hizmeti için  kurulum ve nakliye firmamız tarafından sağlanmaktadır. Kiralama hizmetimiz de X-ray bagaj arama cihazlarının yanı sıra kapı dedektörleri, üst arama dedektörleri ve bariyer sistemlerinide firmamızdan dilerseniz temin edebilirsiniz.