Güvenlik sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan Karesi X ray cihazları gün geçtikçe kullanım alanları bakımından artmaktadır. Karesi X ray cihazları havaalanları, askeri tesisler gibi çok fazla önem arz eden yerler dışında artık alışveriş merkezleri, üniversiteler, kaymakamlık binaları ve özel şirket bina girişlerinde de sıkça kullanılmaktadır.

Web sitemiz içeriğinde üretim izinleri alınmış, kalite belgeli ve birçok sertifikaya sahip ve aynı zamanda Türkiye’de birçok kamu kurum ve kuruluşunda kullanılmakta olan x ray cihazları teknik özellikleri paylaşılmıştır.

Karesi x-ray cihazları satışımız Boyut güvenlik teknolojilerinin bünyesinde yapılmaktadır. Boyut güvenlik teknolojileri birçok markanın Türkiye’de distribütörü konumundadır. X ray cihazları alımlarınızda Distribütör fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Karesi dışında Türkiye’nin neresinde olursanız olun x ray cihazı talebinde bulunabilirsiniz. Boyut güvenlik sistemlerinin bayi ağı sayesinde her noktaya x ray cihazları ulaştırılmaktadır. Kurulum ve montajın yan ısıra cihaz kullanım eğitimi de uzman personellerimiz tarafından verilmektedir.

Karesi x ray cihazları

Karesi x-ray cihazları için fiyat teklifi

Karesi X-ray cihazları alımı için öncelikle iletişim bölümünden satış danışmanlarımıza ulaşabilir ve size özel teklif vermesini isteyebilirsiniz, ya da mail yolu ile bize projeniz hakkında detaylı bilgililer iletmeniz durumunda satış danışmanlarımız aynı gün içerinde firmanıza ve projenize en uygun x ray cihazı fiyat teklifi vereceğinden emin olabilirsiniz.

X ray cihazlarımız model ve özellikleri farklı olup tüm cihazlar en son teknoloji ile üretilmiştir. Türkiye’de birçok kurum tarafından yeterlilik belgeleri ve kalite belgeleri alınmış olup dilerseniz satış danışmanlarımızdan bu belgeleri isteyebilirsiniz.

Karesi X-ray cihazları Referansları

X ray cihazları satışı yaptığımız birçok askeri tesis, kamu kurumu, elçilikler, üniversiteler ve şirketleri referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz. Web sitemiz ana sayfasında ise bizden haberler bölümünde x ray cihazları satışlarımıza ait en son haberleri bulabilirsiniz.

X ray cihazları satışı dışında servis, bakım ve kiralama hizmetleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde işin uzmanı teknik personeller tarafından x ray cihazlarınız için anlık çözümler üretilmektedir. X Ray cihazlarını satın almalar dışında X ray cihazı kiralama hizmeti ile de kullanabilirsiniz.