Organizasyonlar, konserler, toplantılar ve kısacası güvenlik tedbirine ihtiyaç duyulan her alanda kullanılan Kapı Dedektörü Kiralama hizmetinden firmamız Boyut güvenlik teknolojileri güvencesinde sahip olabilirsiniz.

Kapı Dedektörleri kiralama hizmetimiz Türkiye genelinde olup nerede olursanız olun talepte bulunabilirsiniz. Boyut Güvenlik Teknolojilerinin Ülke geneline yayılmış bayi ağı sayesinde kiralık kapı dedektörü hizmetinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kiralık Kapı Dedektörü Fiyatları

Kapı Dedektörleri kiralama fiyatları cihaz modeline, adet ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Firmamız üstün X Ray Kapı Dedektörleri Markası Guard Spirit Cihazlarının Türkiye’deki tek distribütörü olmasından dolayı en uygun fiyatlı kapı dedektörü kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Kiralamalarda teslim, montaj ve pratik eğitim firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bugüne kadar binlerce kapı dedektörü kiralama hizmeti sağlayan firmamız kiralamalarda en önde gelen firmadır. Bir organizasyon firmasının tercih ettiği firmamız aynı zamanda kamu kurumları ve kuruluşları tarafından da tercih edilen öncü firmadır. Kiralama referansları için sayfanın altında en son kiralama organizasyonları referans fotoğraflarını görebilirsiniz.

Kapı Dedektörü Kiralama İletişim

Kapı dedektörleri kiralama hizmetimizden yararlanmak için bize projenizle ilgili detayları paylaşmanız yeterli olacaktır. Aynı gün içerinde hızlı bir şekilde size özel teklif uzmanlarımız tarafından hazırlanır ve kabul etmeniz durumunda sizin organizasyonunuz için hazırlıklara hemen başlanır. İletişim bölümünden uzmanlarımızla hemen görüşebilir yada mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

ADANA ENERJİ SA KAPI DEDEKTÖRÜ KİRALAMA Adana Tufanbeyli Enerji Sa Kapı Dedektörü Kiralama hizmetini Boyut Güvenlik Teknolojilerinden yapmıştır.

DEMET AKALIN Konseri KAPI DEDEKTÖRÜ KİRALAMA Küçük Çiftlik Parkta düzenlenen Demet Akalın Konserinde Kapı dedektörleri kiralama hizmeti Guard Spirit marka kapı dedektörleri ile Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır.